رامین نورقلی پور در پیامی انتخاب مجدد حسن روحانی به ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت

دکتر رامین نورقلی پور، نماینده مردم شریف و فهیم شهرستانهای ترکمن، کردکوی، بندرگز و گمیشان در مجس شورای اسلامی و دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در پیامی از مشارکت کم سابقه مردم ایران در انتخابات تقدیر و تشکر کرده، انتخاب مجدد حجّت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به ریاست قوّه مجریه جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند:

بسم الله الرحمن الرحیم

باری دیگر ملت بزرگ ایران با مشارکت گسترده و باشکوه خود در انتخابات بیست و نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ حماسه آفریدند و عظمت خود و نظام اسلامی را به جهانیان ثابت کردند.

مشارکت گسترده ملت ایران البته، نشان از درک هوشمندانه شرایط اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور و احساس نیاز نسبت به تداوم ثبات در عرصه های اقتصادی در راستای امنیت پایدار و بهبود هر چه بیشتر شاخصهای توسعه و از سوی دیگر حمایت از نظام اسلامی و مقام معظم رهبری است.

بدینوسیله پیروزی آحاد ملت ایران را که در نتیجه مشارکت کم سابقه در انتخابات به دست آمده تبریک گفته از حضور همیشگی آنان در صحنه انتخابات تقدیر و تشکر می نمایم.

از سوی دیگر پیروزی حجت الاسلام دکتر حسن روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را نیز تبریک عرض کرده آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان در راستای خدمت صادقانه به مردم عزیز ایران اسلامی را دارم.

رامین نورقلی پور

 

 

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ساعت : ۸:۴۵ ب.ظ نوشته شده توسط : ایوب امانیان

لینک های مفید

دسترسی سریع

اخبار تصادفی

:: پایگاه اطلاع رسانی رهبری :: ریاست جمهوری :: مجلس شورای اسلامی :: استانداری گلستان :: پایگاه خبری :: شبکه های اجتماعی :: گالری تصاویر :: سوالات مردمی :: آشنایی بیشتر... دکتر نورقلی پور با حاج عبدالرحمن آخوند کر، امام جمعه اهل سنت بندرترکمن دیدار کرد نماینده غرب گلستان در مجلس از شروع به کار تعریض پل نیازآباد جهت احداث جاده چهاربانده کردکوی-بندرترکمن بازدید کرد
Tel : 01734432100                 Fax : 01734432100
www.drnqp.ir                               info@drnqp.ir
آدرس : استان گلستان - بندر ترکمن - خیابان شهرداری - دفتر ارتباطات مردمی دکتر رامین نورقلی پور
طراحی و پشتیبانی سایت : شرکت توسعه دانش برتر صبا
Www.Saba.Network