نشست مجمع نمایندگان گلستان با وزیر بهداشت

مراکز درمانی غرب گلستان از اولویتهای پیگیری نورقلی‌پور در نشست با وزیر بهداشت

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر رامین نورقلی‌پور، نشست مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با دکتر قاضی‌زاده هاشمی، وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دوشنبه، بیستم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار گردید.

در این نشست، مجمع نمایندگان استان گلستان، با طرح مسائل مختلف، مشکلاتی که در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استان گلستان وجود دارد را به جناب آقای دکتر قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور یادآور شدند.

دکتر رامین نورقلی‌پور در خصوص این نشست عنوان کرد: بنده در این جلسه، ضمن بیان مشکلات، مسائل مخلتفی که از گذشته در حوزه بهداشت و درمان شهرستانهای کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان وجود داشته و دارد را مورد بحث و بررسی قرار دادم.

دکتر نورقلی‌پور افزود: در ادامه جلسه دستورات بسیار خوبی را از جناب آقای وزیر دریافت نمودم، از جمله اخذ حداقل دو دستگاه آمبولانس برای بیمارستان شهر بندرترکمن و همچنین برای شهر نوکنده‌، دستور اخذ تعدادی وسایل چشم‌پزشکی مورد نیاز بیمارستان بندرگز و همچنین تعدادی از وسایل و امکانات مورد نیاز بیمارستان تخصصی قلب کردکوی از جمله دستورات وزیر محترم بود.

نورقلی‌پور ادامه داد: با توجه به اینکه با آقای وزیر در ارتباط با شرایط گذشته مرکز قلب بیمارستان کردکوی صحبت شد تا اینکه تجهیزات مورد نیاز را تأمین کنیم و شاهد شکوفایی فعالیتهای این بیمارستان مهم در استان گلستان باشیم.

نماینده مردم شریف غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در ارتباط با بیمارستان گمیشان هم صحبتهای مختلفی صورت گرفت و در خصوص روشهایی که ما بتونیم کارهای اجرایی را شروع بکنیم و همچنین وسایل مورد نیازی که جهت درمانگاه گمیشان مورد نیاز است بحث و تبادل نظر شد.

ایوب امانیان

تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ ساعت : ۶:۴۳ ق.ظ نوشته شده توسط : ایوب امانیان

لینک های مفید

دسترسی سریع

اخبار تصادفی

:: پایگاه اطلاع رسانی رهبری :: ریاست جمهوری :: مجلس شورای اسلامی :: استانداری گلستان :: پایگاه خبری :: شبکه های اجتماعی :: گالری تصاویر :: سوالات مردمی :: آشنایی بیشتر... استقبال رسمی نورقلی‌پور از هیأت‌های پارلمانی پاکستان و مالزی حضور دکتر نورقلی پور در مراسم افطاری خانواده های بهزیستی شهرستان ترکمن
Tel : 01734432100                 Fax : 01734432100
www.drnqp.ir                               info@drnqp.ir
آدرس : استان گلستان - بندر ترکمن - خیابان شهرداری - دفتر ارتباطات مردمی دکتر رامین نورقلی پور
طراحی و پشتیبانی سایت : شرکت توسعه دانش برتر صبا
Www.Saba.Network