نشست صمیمی اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ترکمن با نورقلی‌پور

نشست صمیمی اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ترکمن با حضور نورقلی‌پور برگزار گردید

نشست صمیمی مشترک دکتر رامین نورقلی پور، نماینده مردم شریف و فهیم شهرستانهای غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین فضیلت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و میرزاعلی قزل، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ترکمن با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ترکمن، بیست و ششم مهرماه ۱۳۹۶ در محل سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ترکمن برگزار گردید.در این جلسه، اعضای تشکل‌های فرهنگی در حوزه‌های مختلف به بیان دیدگاهها، پیشنهادات و کاستی‌های موجود در حوزه فرهنگ پرداخته و همچنین سوالات متداولی از نماینده مجلس و مدیرکل محترم در خصوص این حوزه مطرح نمودند.

قزل، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ترکمن ضمن قدردانی از پیگیری‌ها و تلاشهای پیشین دکتر نورقلی‌پور به جهت تسریع در تأمین اعتبار طرح‌های حوزه فرهنگ شهرستان، از ایشان نگاه جدی‌تر به این حوزه را خواستار شدند.

حجت‌الاسلام فضیلت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان نیز از دعوت اصحاب فرهنگ و هنر تقدیر و تشکر کرد و تداوم اینچنین جلسات با خروجی مثبت را خواستار شدند و افزودند: ما در حد توان اداره‌کل در جهت مساعدت به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستانها تلاش خواهیم کرد.

نورقلی‌پور، نماینده محترم مردم نیز ضمن تشکر از دعوت به این جلسه، از دغدغه خود در خصوص فرهنگ و هنر منطقه و به تبع آن فرهنگ و هنر مردم بومی شهرستان و از اهتمام فزاینده خود در جهت بهبود شرایط فرهنگی مردم منطقه سخن گفت و افزود: از ظرفیت های لازم جهت رسیدگی به مباحث مطروحه در جلسه استفاده خواهیم کرد.

ایوب امانیان

 

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ ساعت : ۱۱:۰۸ ب.ظ نوشته شده توسط : ایوب امانیان

لینک های مفید

دسترسی سریع

اخبار تصادفی

:: پایگاه اطلاع رسانی رهبری :: ریاست جمهوری :: مجلس شورای اسلامی :: استانداری گلستان :: پایگاه خبری :: شبکه های اجتماعی :: گالری تصاویر :: سوالات مردمی :: آشنایی بیشتر... ملاقات دکتر نورقلی پور با عماد، پسر بچه نجات یافته از حادثه تروریستی تهران دبیر مجمع نمایندگان گلستان: آمار بیکاری ساحل نشینان در گلستان بالاست
Tel : 01734432100                 Fax : 01734432100
www.drnqp.ir                               info@drnqp.ir
آدرس : استان گلستان - بندر ترکمن - خیابان شهرداری - دفتر ارتباطات مردمی دکتر رامین نورقلی پور
طراحی و پشتیبانی سایت : شرکت توسعه دانش برتر صبا
Www.Saba.Network