نماینده غرب گلستان شهادت تعدادی از هموطنانمان در حملات تروریستی تهران را تسلیت گفت

 

دکتر رامین نورقلی پور، نماینده مردم شریف شهرستانهای کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی اقدام افراط گرایانه و خشونت طلبانه تروریست ها در تهران را محکوم کرد. این نماینده مردم در پیامی، شهادت تعدادی از هموطنانمان در این حملات تروریستی را تسلیت گفته، برای مجروحان حادثه آرزوی بهبودی کامل کرد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حملات تروریستی تهران در جوار مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی و نیز ساختمان مجلس شورای اسلامی در ایام ماه مبارک رمضان که باعث به شهادت رسیدن و مجروح شدن تعدادی از عزیزانمان گردید موجبات تأثر و تألم و اظهار همدردی گسترده جهانی با مردم کشورمان را فراهم آورد.

اینگونه رفتارهای افراط گرایانه و خشونت طلبانه ضمن اینکه از منظر انسانی اعمالی غیر قابل قبول به شمار می روند، هیچ جایگاهی نیز در نزد دین مبین و متعالی اسلام ندارند و همواره محکوم بوده‌اند.

از سوی دیگر علیرغم قرارگیری کشورمان در منطقه ای پرآشوب، قطعاً اینگونه عملیات تروریستی کوچکترین خللی در اراده ملت و نظام در جهت حفظ و تقویت امنیت پایدار ملی که همواره از افتخارات جمهوری اسلامی ایران به شمار رفته است، نخواهد گذاشت.

بدینوسیله اینجانب، شهادت این عزیزانمان را تسلیت عرض نموده و برای مجروحان آرزوی سلامتی و بهبودی کامل دارم.

                                                                         رامین نورقلی پور

 

روابط عموی دفتر ارتباطات مردمی دکتر رامین نورقلی پور نیز طی پیامی، اعلام انزجار خود را از این اقدامان ضد انسانی اعلام داشت:

 

شهادت و زخمی شدن هموطنانمان در حملات تروریستی امروز در تهران را تسلیت عرض نموده، این اقدام ضدبشری و خصمانه را به شدت محکوم می کنیم

روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی دکتر رامین نورقلی پور

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ ساعت : ۱:۲۵ ق.ظ نوشته شده توسط : ایوب امانیان

لینک های مفید

دسترسی سریع

اخبار تصادفی

:: پایگاه اطلاع رسانی رهبری :: ریاست جمهوری :: مجلس شورای اسلامی :: استانداری گلستان :: پایگاه خبری :: شبکه های اجتماعی :: گالری تصاویر :: سوالات مردمی :: آشنایی بیشتر... ملاقات دکتر نورقلی پور با عماد، پسر بچه نجات یافته از حادثه تروریستی تهران دیدار مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گلستان با دکتر نورقلی پور
Tel : 01734432100                 Fax : 01734432100
www.drnqp.ir                               info@drnqp.ir
آدرس : استان گلستان - بندر ترکمن - خیابان شهرداری - دفتر ارتباطات مردمی دکتر رامین نورقلی پور
طراحی و پشتیبانی سایت : شرکت توسعه دانش برتر صبا
Www.Saba.Network